Blog

Що таке односторонній та двосторонній прапор?

flag-1side

Односторонній прапор

Односторонній прапор.

Варіант №1 Під час виготовлення односторонніх прапорів зображення наноситься лише на лицевий бік тканини. Зворотний бік — це дзеркальне відображення лицевого боку прапора. Воно має менш насичені (блідші) кольори. І чим цупкіша тканина прапора — тим блідіший її зворотний бік, і навпаки. Зверніть увагу на фото прапора, розміщеного вище.

Двосторонній прапор

Двосторонній прапор.

Варіант №2. В процесі виготовлення двостороннього прапора, тканина задруковується одночасно  з двох боків  Насиченість кольорів у двосторонньому прапорі практично однакова з обох боків (залежить від тканини). Однак, зображення зі зворотного боку прапора дзеркальне по відношенню до лицевої сторони. Вартість двостороннього прапора збільшується на 50 % від вартості одностороннього.

 

Індивідуальне пошиття

Варіант №3.  За бажанням замовника якщо у цьому є потреба Виготовляються два односторонніх прапори та зшиваються між собою. Крім того, дається прошарок тканини (переважно чорного кольору), щоб зображення не просвічувалось на інший бік. Отримується зображення, за насиченістю однакове з обох боків, але за рахунок прошарку, колір на просвіт буде здаватись темнішим. При такому методі виготовлення прапора,зображення однакове( читабельне) з обох боків. . Вартість такого прапора збільшується на 120% відносно вартості одностороннього.

Варіанти виготовлення прапорів визначаються замовником відповідно до застосування прапора (карабіни, петлі, кишеньки, набивання люверсів, “на древко” і т. д.). Переглянути популярні варіанти пошиття прапорів Ви можете тут!