Blog

Що таке односторонній та двосторонній прапор?

flag-1side

Односторонній прапор

Двосторонній прапор

Односторонній прапор. Під час виготовлення односторонніх прапорів зображення наноситься лише на лицевий бік тканини. Зворотня сторона —це дзеркальне відображення лицевої сторони прапора. Воно має менш насичені (блідніші) кольори. І чим цупкіша тканина прапора — тим блідіший її зворотній бік, і навпаки. Зверніть увагу на фото прапора, розміщеного нижче. Під час виготовлення прапора надзвичайно важливо правильно підібрати необхідний режим друку відносно товщини вибраної тканини. Якщо правильно підібрати вищезгадане співвідношення, то це дозволяє виготовити односторонній прапор, який за своїм зовнішнім виглядом мало в чому поступатиметься двосторонньому прапору.

Двохсторонній прапор. Виготовлення двостороннього прапора можливе двома методами, за Вашим бажанням.

Варіант №1. В процесі виготовлення двостороннього прапора, тканина задруковується з двох сторін. Насиченість кольорів у двосторонньому прапорі однакова з обох боків. Однак, зображення зворотньої сторони прапора дзеркальне по відношенню до лицевої сторони. Хоча такий варіант не рекомендується використовувати, якщо зображення на прапорі містить текст, саме такі прапори часто можна побачити біля АЗС. Оскільки під час виготовлення такого прапора тканина задруковується з обох сторін — вартість двостороннього прапора збільшується на 80 % від вартості одностороннього.

Варіант №2. Виготовляються два односторонніх прапори та зшиваються між собою. Отримується зображення, за насиченістю однакове з обох боків. Однак, при такому методі виготовлення прапора, відсутній ефект дзеркального відображення. Тому такий метод виготовлення найкраще підходить для тих прапорів, на яких міститься текст. Вартість такого прапора збільшується на 100% відносно вартості одностороннього.

Варіанти виготовлення прапорів визначаються замовником відповідно до застосування прапора (карабіни, петлі, кишеньки, набивання люверсів, “на древко” і т. д.). Переглянути популярні варіанти пошитя прапорів Ви можете тут!