Blog

Прапори віндери: що це таке

Віндери. Віндер капля. Віндер перо. Віндер стандарт

Потрібна ефективна реклама? Чому б не використати для цієї мети прапор? Але ж класичні варіанти не надто гарно тримають форму. Щоб роздивитись інформацію зображену на них, варто прикласти чимало зусиль. Проте існують мобільні конструкції, котрі не створюють подібних проблем і, відомі вони, як віндери. Виріб складається із полотна та натяжної системи, а також з руків’я вигнутої форми.

Ефективні та мобільні віндери на світовому ринку з’явилися давно, хоча для країн пострадянського простору вони і досі є новинкою. Як правило, віндери мають вертикальний формат, чим і відрізняються від стандартних прапорів. Інформація, яка відображена на них, гарно проглядається не залежно від погоди. Слогани компаній та рекламу легко розгледіти навіть під час вітру.

Різновиди переносних прапорів

Форма у віндерів варіює. Оригінальні конструкції виглядають презентабельно. Вони укомплектовані різними системами кріплень та можуть бути доповнені обтяжувачами чи основою, які вибираються з урахуванням умов майбутньої експлуатації. Використовують наступні види віндерів з флагштоками:

  • Вітрило. Друк реклами здійснюється на полотні, верхня частина якого округлена, а нижній край – рівний. Такий прапор найкраще підходить для розміщення реклами, адже всю його площину можна покрити написами та малюнками.
  • Перо. Переносна конструкція оснащена полотнищем, що має верхню та нижню закруглені частини. Форма гнучкого виробу нагадує перо. Він майже симетричний.
  • Крапля. Прапор з флагштоком виглядають оригінально. Віндер нагадує перевернуту краплину. Талановитий дизайнер вдало використає дану модель для демонстрації та реклами.
  • Крило. Мобільна конструкція нагадує віндер вітрило, однак відрізняється нижньою основою, що розташована під кутом. Чимала площа полотна дозволяє його ефективно використовувати з метою реклами.
  • Пляжний. Гнучкий та мобільний флагшток укомплектований полотном, форма якого нагадує крило чи вітрило з нижньою дугоподібною частиною. Як видно з назви, ці віндери використовують переважно на пляжі, або ж на інших відкритих територіях, під час змагань та вітряної погоди.
  • Бриз. На флагштоках розміщають полотнища традиційної форми, та вони мають вертикальну орієнтацію. Використовуються під час офіційних заходів.

Прапори віндер, не залежно від виду, дуже мобільні. Вони можуть бути замовлені для стаціонарного чи переносного використання. Кожен віндер має натяжну систему, полотно, розміри якого варіюють, та флагшток потрібної форми. Найбільшим попитом користуються переносні прапори висотою до 3,5 м.

Переваги прапорів віндерів та їхня роль у рекламі

Компанія Лакор виготовить на замовлення мобільну продукцію, яка стане частиною іміджу вашої компанії. Ми використовуємо лише якісні матеріали. У більшості випадків, це – прапорна сітка, яка не боїться сильного вітру, снігу та дощу. Легка і зносостійка тканина не псується від сонячних променів та гарно витримує прання. Достатньо розмістити на об’єкті кілька таких переносних прапорів і, реклама йому забезпечена.

Прапори і флагштоки віндер дуже легкі та мобільні. Їх зручно використовувати на виставках і виїзних заходах – фестивалях, змаганнях тощо. Встановивши виріб на платформі біля бізнес-центру чи в магазині, замовник отримує ефективну рекламу, яка гармонізує з оточуючими об’єктами. Її видно здалеку, тож потенційний клієнт не зможе залишити таку конструкцію без уваги. При бажанні, портативний прапор можна щодня виносити із приміщення, щоб після закінчення робочого часу, відносити його до місця складування.

Віндери зручно використовувати для реклами і презентації, а також для привернення уваги на заходах будь-якого типу. Іноді вони відіграють роль агітаційних банерів і відмінно підходять для популяризації торгової марки. Сильні пориву вітру та екстремальні погодні умови не заважать прапору виконувати покладені на нього функції. Полотно не намотується на флагшток, а малюнок на ньому гарно візуалізується, тож віндер відмінно демонструє інформацію в будь-яку пору року.

Як обрати розмір? Висота конструкції варіює від 1,7 до 5 метрів. Обираючи виріб, варто обов’язково врахувати погоду та місце дислокації, висоту і відстань між флагштоками, місце розміщення малюнка. Полотно, яке пройшло термічну обробку, підгинають та підшивають, захищаючи від розшарування тканини.

Конструкція без проблем збирається, демонтується і транспортується. Телескопічна основа у вигляді флагштоку є дуже легкою. Її зручно зберігати у спеціальному чохлі чи використовувати для безперервної експлуатації. Замовляйте прапори та флагштоки віндер від компанії Лакор за найкращими цінами. Гарантуємо індивідуальний підхід і послуги на професійному рівні.

Write a comment