Blog

Пошиття прапора: як відбувається

пошив прапора

Прапори – дуже цікава продукція, яка нині користується достатньо високим попитом. Мало хто знає, що її виготовлення є зовсім не легкою справою. Якщо дотримуватись всіх правил при виробництві, можна отримати продукт найвищої якості, який служитиме протягом тривалого часу. Перш ніж замовити пошиття прапору, слід як мінімум визначитись із найоптимальнішим варіантом. Виготовлення яких прапорів здатне зацікавити споживача?

  1. Для популяризації бренду, компанії чи певного продукту використовують рекламні прапори, які гарно привертають увагу потенційних споживачів.
  2. Згуртувати компанію дозволить корпоративна символіка, котру є сенс також нанести і на прапор.
  3. Не менш актуальним є пошиття прапорів України, які встановлюють в держустановах, в різних закладах, навіть вдома.

Щоб ви не обрали, компанія Лакор без проблем пошиє прапор вибраної моделі потрібного розміру і в необхідній кількості. Ми вже багато років займаємось виготовлення сувенірно-рекламної та прапорної продукції, тож гарантуємо її високу якість. Здійснюємо доставку по Україні.

Етапи пошиття прапору

Виробництво прапорів пов’язане з рядом нюансів. Якщо не врахувати їх під час пошиття та роботи з тканинами, готовий виріб вийде вкрай сумнівної якості. Він зіпсується через незначний проміжок часу чи й зовсім буде непридатним до використання. Варто пам’ятати і про розміри та кольорове оформлення, які теж варто обрати ще до остаточного формування замовлення. Як правило, більш практичні моделі мають невеликі параметри. Якщо розділяти їх на типи, орієнтуючись на особливості нанесення фарби, варто виділити 2 групи:

  1. Односторонні. Цей варіант передбачає нанесення фарби з одного боку. З лицьової сторони тканина виглядає надзвичайно яскраво. Зі зворотного боку вона менш насичена. Залежно від вибору тканини та її щільності, відображення втрачає до 50% яскравості.
  2. Двосторонні. Ці моделі можуть складатися з пари полотен, що зшиті між собою майже непомітним швом. Друк на тканині виповнений з обох сторін. Модель, що виготовлена таким способом, виглядає максимально яскраво та привабливо. Вона може бути розміщена, як в середині приміщення, так і на вулиці.

Вибір тканини є дуже важливим для виробництва, бо ж саме від неї залежать способи друку і пошиття. Не виключається навіть виконання деяких маніпуляцій швеями вручну.

Тонкий та легкий матеріал обирається переважно для одностороннього друку. Якщо ж він ще і цупкий, то можна нанести фарбу навіть з обох боків, щоб отримати ідеальне зображення. Виробництво таких варіантів є більш дорогим, та виглядають вони також значно ефектніше.

Як зазвичай відбувається пошиття прапору? Представник компанії Лакор отримує замовлення, в якому зазначені розміри та кількість виробів, вид тканини і спосіб друку, а також ескіз зображення. Спеціаліст робить начерки та вирізку. Далі здійснюється друк, після чого швея підрубує прапор. Зшиті флаги прострочуються по периметру, приховані шви не реально помітити неозброєним оком.

Обирайте для пошиття матеріали з підвищеною зносостійкістю, наприклад, прапорну сітку, яка не боїться температурних перепадів та сильного вітру чи морозу. Її навіть можна прати, не турбуючись про втрату кольорів.

Варіанти пошиття прапору

Стандартним варіантом вважається прапор з кишенею під флагшток. Її розмір становить 4 сантиметри. Виріб обстрочений по периметру. Як правило, тканину двічі підгинають.

Коли потрібен більш мобільний виріб, обирають прапор з кишенею для вудки. Продукцію з люверсами, яку зміцнюють стрічками, кріплять до настінних флагштоків, фіксуючи за допомогою карабінів. Якщо ж виріб прошитий по периметру, то він безперечно стане окрасою інтер’єру. Його також можна розмістити на стіні чи навіть використати під час урочистого заходу.

Прошиті прапори, що виготовляються з зав’язками, можуть кріпитися до флагштоку. Іноді прошиті вироби доповнюють люверсами або додатково укріпляють стрічкою. Вертикальні ж вуличні прапори зазвичай оснащуються карабінами.

Компанія Лакор виготовить на замовлення прапори обраної вами моделі. Ми займаємось пошивом за індивідуальними параметрами і ладні запропонувати клієнту оптимальну ціну на якісні вироби. Маєте питання стосовно прапорів та прапорної продукції? Із задоволенням дамо на них відповіді.

Write a comment