Прапор Віндер.

Прапор Віндер

ФЛАГШТОКИ “ВІНДЕР” – НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ОФОРМЛЕННЯ ВИЇЗНИХ ЗАХОДІВ!

Легкі та мобільні прапори Віндер

Віндер – компактний та простий вуличний прапор, котрий прикрасить будь-яку подію. Може бути укомплектований флагштоком та підставкою. Це відносно новий різновид прапорів, які використовуються переважно для реклами. Конструкція підходить для розміщення, як всередині, так і зовні приміщення. Серед різноманітних варіацій ви обов’язково знайдете ту, яка ідеально підійде для демонстрації та реклами.

Збірно-розбірні каркаси не передбачають використання додаткового інструментарію для монтажу. Транспортувати і зберігати їх напрочуд легко та зручно. Міцний алюмінієвий механізм не боїться негоди. Його не зламати навіть сильному пориву вітру.

Прапор Віндер завжди розгорнутий і помітний! Він майорить, його добре видно навіть на відстані. Якщо вам потрібно оформити подію якісними й динамічними промо-носіями, друк прапора – чудове рішення. Він стане частиною конструкції, для якої характерні наступні риси:

 • Динамічність. Віндер перебуває у русі та привертає увагу за будь-яких погодних умов.
 • Легкість. Вага є достатньо символічною, адже флагшток зроблений із алюмінію.
 • Компактність. Конструкцію можна розібрати та зібрати.
 • Швидкий монтаж. Встановити прапор під силу кожному.

За формою прапора віндери поділяються на:

віндери

ВАРТІСТЬ ПРАПОРУ ДЛЯ КОНСТРУКЦІЇ “ВІНДЕР” (тканина прапорна / друк двосторонній)

Тип Розмір (мм) Ціна* (грн)
Прапори “Стандарт” / “Перо” / “Крило” XS 400 х 1600 302
S 630 х 2000 567
M 660 х 2950 859
L 800 х 4100 1427
Прапор “Крапля” XS 550 х 1440 367
S 760 х 1820 620
M 1000 х 2670 1167
L 1280 х 3460 1916
Прапор “Банер” S 700 х 1680 530
M 700 х 2500 775
L 700 х 3450 1058

* Вказані ціни не враховують ціну конструкції “Віндер”. Ціну на конструкції “Віндер” можна переглянути за цим посиланням. Працює система персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо. 16.12.2021

23
Роки на ринку
50000  +
Замовлень

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Друк прапорів Віндер: різновиди

Віндер – прапор, який нагадує корабельний парус. Він гарно майорить навіть коли на вулиці дує легкий вітерець. Цей виріб має дуже специфічну форму. Його складно не помітити і за безвітряної погоди. Ви можете замовити в компанії Лакор оперативний друк прапорів наступних різновидів:

 • Банер. Має прямокутну форму.
 • Крапля. Так, прапор дійсно схожий на неї.
 • Крило. Нагадує крило літака.
 • Перо. Прапор заокруглений зверху та знизу.
 • Стандарт. Має рівний нижній та заокруглений верхній краї.
 • Пляжний. Дуже оригінальна форма, прапор схожий на хвилю.

Ви можете замовити прапор Віндер будь-якого бажаного розміру та форми, щоб використовувати його для демонстрації під час виставок, на корпоративних заходах чи змаганнях. Виріб виглядає напрочуд естетично, тож гарно доповнить будь-який інтер’єр. Враховуючи особливості експлуатації за межами приміщення, ми радимо обирати виготовлення прапору зі спеціальної тканини, що більш стійка до несприятливих умов, чим, наприклад, габардин або атлас. Прапорна сітка призначена для тривалого використання. Темо-сублімаційний друк гарантує насиченість та яскравість кольорів, які не вигорають на сонці і витримують машинне прання.

atomic-1
Сучасні технології
Наше виробництво оснащене сучасною технікою світових брендів, проходить регулярний огляд та щорічне оновлення.
settings-1
Безпосередній виробник
Наша компанія є безпосереднім виробником представленої продукції. Це значно економить Ваші кошти та час.
id-card-1
Індивідуальний підхід
До кожного проекту – індивідуальний підхід. Ми знайдемо найоптимальніше рішення, а також можливість його реалізації.
money-1
Оптимальні ціни
Ми розробляємо і виготовляємо продукцію згідно Ваших побажань та можливостей. Цінова політика нашої компанії лояльна до кожного клієнта.

Прапори Віндер: комплектація

Компанія Лакор здійснює друк прапорів на замовлення – односторонній та двосторонній. Ви можете зазначити будь-який бажаний розмір і додати малюнок, логотип, принт тощо. Популярні моделі знайдете в нашому інтернет-магазині, та за потреби дизайнер зробить макет на індивідуальне замовлення, з урахуванням побажань і потреб клієнта.

Прапори Віндер комплектуються флагштоками, які відповідають обраній формі. Висота флагштоку може сягати 4,7 м, тож прапор стане гарним орієнтиром на місцевості та забезпечить увагу потенційних споживачів. Основу до флагштока замовляють враховуючи характеристики основи та місце експозиції. Найбільш популярні хрестоподібні та фасадні. Гвинтова основа буде актуальною під час виїзного заходу, коли прапор доведеться встановлювати безпосередньо на землю.

Переваги прапорів і флагштоків Віндер

Компанія Лакор виготовляє на замовлення прапори Віндер, застосовуючи сучасне обладнання і новітні технології. Ми працюємо в даній сфері з 1998 року, тож знаємо, як ефективно використовувати наявні ресурси. Пропонуємо друк прапорів Віндер за доступною ціною. Їх основні переваги:

 1. Мобільність. Конструкцію з прапором легко перенести в будь-яке місце.
 2. Зручність транспортування. Флагшток складається з кількох деталей, тож може за потреби збиратися й розбиратися.
 3. Легкі та надійні комплектуючі, простий монтаж. Щоб зібрати конструкцію не потрібно мати спеціальні навички, з цією задачею впорається будь-хто.
 4. Універсальність та багаторазовість використання. Прапори та флагштоки Віндер прослугують не один рік у приміщенні чи на вулиці.

Компанія Лакор більш як 20 років займається друком прапорів, одягу, сувенірної та іншої продукції. Ми виготовляємо стандартні прапори і здійснюємо індивідуальні замовлення. Сучасне обладнання і досвідчений та кваліфікований персонал – запорука нашого успіху!