Прапорна продукція

Виготовлення прапорів

Прапори та прапорна продукція від виробника

Прапор – продукт для реклами та підвищення іміджу і кращий спосіб вказати на свою приналежність до певної корпорації, групи чи навіть країни. Він має широкий спектр використання. З прапорами йшли на битву, знамена вивішували на фортецях і берегли як зіницю ока. З давніх-давен прапор символізував могутність та достаток його власника. Друк сучасного прапора замовляють з аналогічними цілями, та не менш часто їх обирають для демонстрації і популяризація власного бренду.

Прапори успішно використовують під час свят та мітингів, на міжнародних зустрічах та змаганнях. Яскраві полотна з логотипом, що майорять на вітрі, здатні підвищити впізнаваність логотипу. Вони прикрасять фасад будинку та привернуть увагу потенційних клієнтів. Примітні полотна вселяють довіру до підприємства. Вони виглядають солідно і здатні підвищити статус компанії.

Прапори з флагштоками розміщують в бізнес-центрах та в державних закладах, біля готелів і на фасадах звичайних будинків. Яскравий промо-інструмент не залишиться без уваги й обов’язково запам’ятається. Класифікувати прапори можна по-різному, наприклад виділити наступні 3 групи:

  • Вуличні. Можуть прикрашати будинки та територію. Вони виконують інформаційні функції на стадіонах, в торговельних центрах, біля готелів. Під час урочистих заходів є носіями символіки.
  • Державні. Без них не обійтись на міжнародних виставках, конференціях, перемовинах комерційного чи політичного характеру.
  • Корпоративні. Це важливий атрибут компанії, на якому розміщений логотип, слоган чи інший принт.
atomic-1
Сучасні технології
Наше виробництво оснащене сучасною технікою світових брендів, проходить регулярний огляд та щорічне оновлення.
settings-1
Безпосередній виробник
Наша компанія є безпосереднім виробником представленої продукції. Це значно економить Ваші кошти та час.
id-card-1
Індивідуальний підхід
До кожного проекту – індивідуальний підхід. Ми знайдемо найоптимальніше рішення, а також можливість його реалізації.
money-1
Оптимальні ціни
Ми розробляємо і виготовляємо продукцію згідно Ваших побажань та можливостей. Цінова політика нашої компанії лояльна до кожного клієнта.
23
Роки на ринку
50000  +
Замовлень

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Друк прапорів на замовлення

Компанія Лакор займається виготовленням прапорів з різних тканин, як стандартних розмірів, так і з будь-якими параметрами, що потрібні замовнику. Клієнт також самостійно обирає і бажаний вид друку:

  • Односторонній. Малюнок наноситься тільки на лицьову сторону. Інший бік – її дзеркальне відображення, менш яскраве та насичене.
  • Двосторонній. Обидві сторони тканини виглядають однаково яскраво.

Для кріплення використовується древко чи флагшток, а варіанти матеріалів можуть збентежити. Помилка може суттєво знизити термін експозиції готового виробу адже, наприклад, не кожна тканина буде вдало експлуатуватися за вуличних умов. Для розміщення за межами приміщення важливо, щоб вона була достатньо тонкою. Лише тоді прапор буде гарно майоріти, притягуючи погляд. Матеріал повинен бути стійким до впливу вітру та опадів і не вицвітати від сонця. Чим цупкіша тканина, тим довший термін її служби.

Найбільш популярним матеріалом для вуличних прапорів є прапорна сітка, яка не втрачає своєї презентабельності за будь-яких погодних умов. Спеціалісти компанії Лакор використовують для друку сублімаційні пігменти на водній основі. В результаті цього тандему клієнт отримує абсолютно безпечний продукт, який можна прати не турбуючись про те, що кольори стануть тьмяними чи несподівано зникне принт.

Шведка – ще одна тканина, яка має підвищену щільність і відмінно експлуатується за межами приміщення. Особливо актуальна у місцях підвищеного вітрового навантаження. А як же габардин? Він більше підходить для приміщень, як і ніжний атлас, з котрого також шиють прапори для урочистостей, які призначені для нетривалого вуличного використання. Якщо ж потрібен прапор для промо-акцій, то є сенс замовити його із тонкого нейлону.

Компанія Лакор виготовляє:

  • прапори країн світу і міст України;
  • прапори рекламні та військові;
  • прапори організацій.

Ми пропонуємо знамена, штандарти, гірлянди й автомобільні прапорці, навіть вимпели. Ви можете замовити тираж або один прапор будь-якого розміру. Наша команда фахівців виконає всі побажання чи допоможе обрати оптимальний варіант із наявного асортименту. Купуйте прапорну продукцію за доступними цінами. Придбавши прапор у нас, клієнт отримає якісний товар у короткі терміни.