Вишивка шевронів

Вишивка шевронів

Нашивка (чи шеврон) є відтинком тканини з вишитим зображенням. Шеврони в наш час мають широке використання в різних сферах, де необхідно позначити групу людей, що належать до певної структури чи організації. Вишивка шевронів на замовлення – це чудовий спосіб виділити вашу команду або зробити більш стильною уніформу. Особливо вони потрібні для теплого або товстого одягу, де неможливо вишити зображення напряму, а простіше зробити гарну нашивку.

Виготовлення шевронів – етапи і технологія

Шеврони можуть бути різноманітної форми з логотипом і текстовою інформацією. Нашивки можуть бути як повністю вишиті, так і друкованими або з поєднанням друку і вишивки. Їх виготовлення відбувається в кілька етапів:

Запит. Для попереднього прорахунку надішліть нам зображення або макет на електронну пошту lakor.lviv@gmail.com або через форму зв’язку.

Вкажіть:

  • точний розмір вишивки у сантиметрах;
  • необхідну кількість примірників вишивки;
  • бажаний термін виконання.

Попередній прорахунок запиту. Згідно наданої Вами інформації ми прораховуємо вартість вишивки та вартість розробки програми для вишивальної машини. Як правило, її вартість складає від 180 до 250 грн.

Оплата розробки програми для вишивальної машини. Після Вашої оплати ми розробляємо програму для вишивальної машини. Дизайнер промальовує заданий макет, виставляє необхідні стібки для процесу вишивання – щільність ниток, кількість кольорів, і т.д .

Відшивання та погодження взірця. Після розробки програми ми відшиваємо взірець для погодження. Якщо з Вашого боку будуть зауваження чи побажання, вносимо корективи та, за необхідності, робимо ще один взірець вишивки.

Оплата вишивки та виконання замовлення. Після оплати вишиваємо тираж. Машина вишиває потрібний логотип, малюнок і напис згідно підготовленої програми. Потім нашивки вирізаються по контуру, краї шевронів обробляються, щоб вишивка не розпускалася.

Способи кріплення

Шеврони наносять на готові вироби. Їх використовують, коли конструкція одягу або головного убору, товщина матеріалу не дозволяє нанести зображення, логотип або текст іншим способом. Найчастіше нашивки використовують для нанесення на:

  • Спецодяг, уніформу, куртки, жилети.
  • Бейсболки або інші головні убори.

Естетичності краям шеврону надає окантовка, колір якої часто збігається з кольором основи або навпаки контрастний до кольору основи. Існує кілька способів кріплення шеврона:

Його можна пришити до готового виробу. Цей варіант дуже надійний і довговічний і підходить, якщо інформацію не потрібно часто змінювати.

Приклеїти, якщо місце розташування шеврона не підходить для пришивання. Цей процес відбувається із застосуванням термозбіжної плівки.

Кріплення на липучку. Основу контактної стрічки пришивають до одягу, іншу частину – до нашивки. Такий шеврон можна відстебнути перед пранням одягу або легко замінити його на інший.

Вам потрібно виготовити корпоративні нашивки (шеврони) для працівників своєї компанії, членів команди?
Можливо Вам потрібен стильний елемент для декорування одягу чи аксесуарів?

Шеврон зробить будь-який носій впізнаваним та унікальним!

Виробничі потужності нашої компанії справляться з практично будь-яким тиражем. Ми допоможемо втілити Ваш задум в життя!

БАЗОВА ВАРТІСТЬ ШЕВРОНУ (+ розробка програми вишивання min 150 грн.)
мінімальне замовлення 20 шт.

Шеврон площеюЦіна (за 1 шт.)
до 30 см²22 грн./шт.липучка +12 грн./шт.
30-60 см²28 грн./шт.липучка +15 грн./шт.
60-120 см²34 грн./шт.липучка +18 грн./шт.
більше 120 см²індивідуальний прорахунок

* Вказані ціни є орієнтовними. Остаточну вартість ми Вам скажемо після створення програми для вишивки.. Розробка дизайну  та створення  програми для вишивальної машини оцінюється окремо. 20.19.11.21.10.10

23
Роки на ринку
50000  +
Замовлень

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

20 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ

Компанія ЛАКОР пропонує послуги з виготовлення нашивок (шевронів) способом комп’ютерної вишивки. Цей спосіб характеризується високим рівнем автоматизації, якістю роботи, швидкістю виконання.

Варіанти кольору, розмір та форма Ваших шевронів практично не мають обмежень!

atomic-1
Сучасні технології
Наше виробництво оснащене сучасною технікою світових брендів, проходить регулярний огляд та щорічне оновлення.
settings-1
Безпосередній виробник
Наша компанія є безпосереднім виробником представленої продукції. Це значно економить Ваші кошти та час.
id-card-1
Індивідуальний підхід
До кожного проекту – індивідуальний підхід. Ми знайдемо найоптимальніше рішення, а також можливість його реалізації.
money-1
Оптимальні ціни
Ми розробляємо і виготовляємо продукцію згідно Ваших побажань та можливостей. Цінова політика нашої компанії лояльна до кожного клієнта.