Машинна вишивка

Машинна вишивка

МАШИННА (комп’ютерна) ВИШИВКА БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

МАШИННА (комп’ютерна) вишивка – це ефективний рекламний інструмент і засіб зробити Ваш бренд яскравішим та презентабельнішим. Комп’ютерна вишивка може бути використана на безлічі носіїв від рушників до фірмового одягу, вимпелів і навіть корпоративних прапорів Вашої компанії.

Ціна вишивки може бути відома після розрахунку площі, складності вишивки і складається з вартості основи для вишивки, вартості складання програми і власне самої вишивки. Для точного розрахунку, необхідно розробити програму для вишивки по Вашому зображенню, для попереднього розрахунку досить дзвінка в офіс!

Ми допоможемо підготувати, або привести в належний вигляд Ваш макет.

мінімальне замовлення 20 шт.

Порядок замовлення вишивки:

Запит на вишивку.
Для попереднього прорахунку надішліть нам зображення на електронну пошту lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір зображення, що необхідно вишити, кількість та тип виробів (вишивка на крої, вишивка на готовому виробі: сорочка, кепка, футболка, рушник, сумка, плед, тощо).

Попередній прорахунок запиту.
Згідно наданої Вами інформації ми прораховуємо орієнтовну вартість вишивки +/- 10% та вартість розробки програми для вишивальної машини. Її вартість складає від 150 грн.

Оплата розробки програми для вишивальної машини.
Після Вашої оплати ми розробляємо програму для вишивальної машини. Дизайнер промальовує заданий макет, виставляє необхідні стібки для процесу вишивання: щільність ниток, кількість кольорів, і т.д .

Відшивання та погодження взірця.
Після розробки програми ми відшиваємо взірець для погодження та прораховуємо точну вартість вишивки (до уваги береться кількість стібків, тираж та тип виробу, час виконання). Якщо з Вашого боку будуть зауваження чи побажання, вносимо корективи та, за необхідності, робимо ще один взірець вишивки.

Оплата вишивки та виконання замовлення.

atomic-1
Сучасні технології
Наше виробництво оснащене сучасною технікою світових брендів, проходить регулярний огляд та щорічне оновлення.
settings-1
Безпосередній виробник
Наша компанія є безпосереднім виробником представленої продукції. Це значно економить Ваші кошти та час.
id-card-1
Індивідуальний підхід
До кожного проекту – індивідуальний підхід. Ми знайдемо найоптимальніше рішення, а також можливість його реалізації.
money-1
Оптимальні ціни
Ми розробляємо і виготовляємо продукцію згідно Ваших побажань та можливостей. Цінова політика нашої компанії лояльна до кожного клієнта.
23
Роки на ринку
50000  +
Замовлень

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right