Blog

Методи виготовлення прапорів

fla2

Щодня, проїжджаючи містом, ми бачимо державні прапори, прапори різноманітних фірм та організацій. Ззовні, особливо здалеку, всі прапори виглядають майже однаково. Пересічній людині важко побачити суттєві відмінності у методах виготовлення прапорів. Однак, є суттєва різниця у матеріалах, з яких пошиті ці прапори та у існуючих технологіях друку та виготовлення цих прапорів.

На цій сторінці ми хочемо подати інформацію про варіанти виготовлення прапорів, вкажемо на їхню різницю та опишемо три методи, якими виготовляються прапори на нашому підприємстві. Також вкажемо вартість прапорів та посилання на іншу корисну для Вас інформацію про прапор.

Існує три варіанти виготовлення прапорів. Ці методи залежать від складності самого прапора, а також зображення, якщо таке міститься на прапорі. Метод виготовлення прапора впливає на його вартість. На цій сторінці ми опишемо три методи виготовлення прапорів, а саме:

  1. Метод зшивання тканин. Більшість державних прапорів можна виготовити зшиваючи кольорові тканини. Цей метод виготовлення підходить для тих прапорів, які мають декілька кольорів та не мають додаткового зображення. Наприклад, це наш прапор, прапор Польщі, Франції, тощо.
  2. Метод двостороннього термо-сублімаційного друку на прапорній тканині. Використовується якщо прапор містить складні елементи зображення. Наприклад прапор Великобританії, США, тощо.
  3. Комбінований метод: поєднання елементів прапора, виготовлених методом термо-сублімаційного друку з використанням кольорових тканин. Такими прикладами є прапор Канади, Молдови, тощо.