Blog

Як доглядати за прапорами

прапор України

Використання прапорів в міських умовах.

Прапори, що використовуються в міських умовах вимагають ретельнішого догляду.
У великих містах, через сильне забруднення повітря, прапор швидко забруднюється та тускніє. Тому прапори, що встановлені в місцях з інтенсивним рухом машин необхідно прати частіше. Прапори, виготовлені на нашому підприємстві та встановлені поза містом, де повітря є значно чистішим, виглядають яскравими та чистими до 2-х років і не потребують ретельного догляду. Натомість прапори, що експлуатуються в міських умовах, або поблизу великих шосейних трас, вимагають прання щонайменше раз в два місяці.

Як прати та доглядати за прапорами?

Догляд за прапорами і виробами з синтетичних тканин не викликає жодних труднощів. На нашому підприємстві прапори виготовляються з використанням сучасних матеріалів та технологій. Тому такі прапори сміливо можна прати. Фарби після прання прапора залишаються яскравими та насиченими.

Можливе ручне прання прапора, а також автоматичне з використанням пральних машин. Автоматичне прання прапорів проводиться при температурі 60 градусів С і більше, з додаванням невеликої кількості прального порошку. При сильному забрудненні прапора його можна виварювати та вибілювати. Також прапори можна прасувати звичайною праскою на будь який бік
Чому деякі прапори неможливо відіпрати ?

Найбільше зовнішній вигляд прапора псує пил, що змішаний з масляними краплинками, які осідають на тканині прапора. Таке середовище є характерне для придорожньої зони з інтенсивним рухом машин. Якщо прапор перебуватиме в такому середовищі без прання впродовж чотирьох – п’яти місяців, то такий прапор відіпрати буде неможливо. За такий довгий період масляний бруд, немов фарбник, глибоко проникає у волокна. Біла тканина стає сірою і такий прапор відновити неможливо.

Замовляйте відразу два комплекти прапорів

Спираючись на наш багаторічний досвід, рекомендуємо Вам замовляти відразу два комплекти прапорів для їх почергового використання. Без наявності другого комплекту виникають незручності для своєчасної заміни прапора. Пошук зручного часу для прання призводить до того, що брудний прапор висить по декілька місяців. А чим брудніший прапор — тим важче його відіпрати. В разі своєчасного прання та ремонту — прапори прослужать значно довше та збережуть привабливий вигляд на протязі всього терміну експлуатації прапорів.

Важливо знати:

  • якщо сила вітру досягає 12-18 м/с (великі дерева гойдаються, проти вітру важко йти) рекомендуємо приспустити прапори нище середини щогли.
  • Коли швидкість вітру досягає 18-22 м/с (ламаються великі гілки дерев, пошкоджуються легкі будівельні конструкції ) – наполегливо рекомендуємо зняти прапори.