3 червня 2014 -

 

Сольвентний друк  це друк, виготовлений на широкоформатних плотерах , в яких використовуються чорнила на сольвентній основі. Сольвентний друк забезпечує яскраві насичені кольори зображення, однак друкуючі головки плотера не забезпечують зображення фотографічної якості ( роздільна здатність 720х720 dpi).

   Основне застосування сольвентного друку – це виготовлення рекламної продукції для зовнішнього  використання, розрахованої на візуальне сприйняття на певній відстані. Зображення отримане за допомогою чорнил на сольвентній основі стійке до шкідливого впливу зовнішнього середовища. Недоліком продукції, виготовленої з використанням сольвентного друку є наявність запаху від чорнил. Тому продукція виготовлена за допомогою сольвентного друку найчастіше використовується у зовнішній  рекламі. Середній вік продукції 3 і більше років без втрати якості зображення при експлуатації у складних погодних умовах.

   Сольвентний друк має широкий спектр застосування: рекламні щити, перетяжки, світлові вивіски та мобільні конструкції, рекламне оформлення автотранспорту, тощо.

   

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад