Знайти на сайті: параметри пошуку

Баннерні вивіски

article107.jpg

БАНЕР ТА БАНЕРНІ ВИВІСКИ

Банер, або як його ще називають вінілова тканина,  завдяки своїм універсальним властивостям та порівняно низькій вартості, став найпоширенішим матеріалом для широкоформатного друку. Властивості банера дозволяють виготовляти безліч виробів: шатра, торгівельні палатки, тенти автомобілів, рекламні банери, брандмауери, оформлення сцен для різноманітних заходів, вивіски економ-серії, тощо.

Банер, або вінілову тканину, в залежності від її фізичних властивостей, а відповідно і сфер застосування, можна поділити на декілька категорій, основні з них:

Банерна тканина Frontlit 

ECO banner-банер, або вінілова тканина економ-серії призначена для широкоформатного друку. Основа банера - литий ПВХ з матовою поверхнею.  Цей банер можна використовувати як носій для друку зображення високої якості. Також цей банер використовується для тих рекламних носіїв, які призначені для довгострокового використання. Це можуть бути перетяжки, банери, брандмауери, тощо. Банерний матеріал має малий коефіцієнт стягування, добре зварюється та склеюється. Тому його рекомендується використовувати для виготовлення банерів, що мають велику площу. Зображення на таких банерах складається з багатьох сегментів, що стикуються між собою.

Банерні тканини - Backlit, Flex Light, Lucky-flex

Всі ці банери відносяться до категорії флексових банерних тканин. Флекс-банери призначені для виготовлення світлових коробів, бігбордів, вітринних вивісок та інших рекламних носіїв, що мають внутрішню підсвітку. Ці банери пропускають крізь себе світло, рівномірно розсіюючи його. Флексові банерні тканини  використовуються також для виготовлення маркіз, світлових фризів та дашків з підсвіткою, на яких нанесена рекламна інформація. Оскільки банер виготовляється шириною до 5-ти метрів, а довжиною до 100-а метрів, то перевага використання даного банера перед пластиком це —  здешевлення готового виробу та відсутність стиків. Дана категорія банерів придатна для друку зображення сольвентними чорнилами.
Баннерні вивіски Баннерні вивіски    

← Назад