Дерев'яні вивіски

11 лютого 2016 - lakoradm

В епоху пластику, плівки та інших полімерних матеріалів вироби з натурального дерева виглядають особливо цікаво та привабливо.

Дерев'яні та фанерні рекламні носії привертають до себе уваги.

 

Найчастіше дерев'яні вироби можна побачити в інтер'єрах барів, ресторанів, колиб. Такі вивіски не тільки привертають увагу, але і викликають відчуття затишку. Але застосування дерев'яних вивісок на цьому не обмежується. Адже використання натуральних матеріалів асоціюється з ручним працею і якістю. Тому дерев'яна вивіска чи табличка буде доречна і в магазині, що продає шкіряні вироби і буде просто незамінна в точках продажу робіт ручної роботи. Насправді область застосування дерева величезна, адже раніше дерево було найпоширенішим будівельним матеріалом. А сучасні способи обробки та подальше покриття лаками дозволяють зробити просто витвір митецтва. Сучасні лаки дозволяють використовувати дерев'яні вироби в атмосферних умовах, тобто вивішувати такі вивіски на вулицях.

По своїй вартості дерев’яна вивіска майже не відрізняється від її аналога з пластику. А от в ексклюзиві й естетиці однозначно перевершує. Кожна буква та елемент вирізається з дерева окремо.

Підприємство ЛАКОР виготовляє дерев'яні вивіски і таблички на власній виробничій базі, використовуючи різні сорти деревини та фанери. Здійснюємо порізку і гравіювання на власних лазерних та фрезерних верстатах. Кваліфіковані фахівці наносять лаки і фарби, вибирають м'які волокна деревини для проявлення структури дерева, здійснюють ефект старіння.

 Етапи виготовлення вивіски з дерева:

1.Обговорення ідеї

 

2.Дизайн і проектування вивіски, створення програми для ЧПУ станка

 

3.Порізка та фрезерування на 3D станку з ЧПУ.

 

4. Лакування, встановлення підсвітки та укомплектація вивіски

5. Монтаж вивіски

 

Для прорахунку вартості виготовлення дерев'яної вивіски чи таблички, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com та приєднайте макет.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами та вкаже точну вартість виготовлення вивіски (таблички).

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад