Знайти на сайті: параметри пошуку

Світлодіодні технології

Світлодіодні стрічки складаються з окремих світлодіодних модулів, з'єднаних між собою в одне табло. Підбираючи розміри біжучої стрічки слід враховувати, що довжина та висота світлодіодного табло кратна певній кількості модулів (довжина світлодіодного модуля — 320 мм., висота — 160 мм).

За Вашим бажанням спеціалісти підприємства "Лакор" можуть скласти біжучу стрічку із вказаної Вами кілкості модулів. LED-модулі бувають чотирьох кольрів, зібраних на основі червоних, жовтих, зелених або синіх світлодіодів. Слід зазначити, що світлодіоди різного кольору випромінюють різну кількістю світла, що впливає на загальну яскравість світлодіодного табло. Біжучі стрічки виготовлені на основі зелених та синіх модулів яскравіші від світлодіодних табло, зібраних на базі червоних та жовтих LED-модулів. Проте, у програмі керування передбачена можливість регулювання яскравості біжучої стрічки. Відстань між окремими світлодіодами в модулі становить 10 мм.

світлодіодні модулі

Програмування біжучої стрічки дозволяє задавати періодичність відтворення інформації, використовувати різні анімаційні ефекти, відображати час та дату, задавати автоматичне увімкнення та вимкнення табло в певні години, а також регулювати яскравість свічення світлодіодів. При додатковому встановленні датчиків, LED стрічка може бути оснащена функціями відображення температури, відносної вологості повітря, атмосферного тиску чи радіаційного фону. Запис та зміна інформації здійснюється за допомогою кабеля, підключеного до комп'ютера, або переноситься на USB флеш-пам'яті.

світлодіодні модулі
Детальніша інформація про біжучі стрічки та LED табло.

 

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення світлодіодного табла (біжучої стрічки) чи світлодіодного модуля стандартних розмірів або під замовлення.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад