Знайти на сайті: параметри пошуку
2 червня 2014 -

Одним з основних способів виготовлення рекламної продукції для зовнішнього та внутрішнього використання є широкоформатний друк. Під технологією широкоформатного друку мається на увазі друк зображень великих розмірів без стиків. Такий друк виконується на широкоформатних плотерах. Для широкоформатного друку використовуються різні матеріали (папір, плівка, банер, холст). Друк на широкоформатних плотерах дозволяє отримувати повноколірні зображення понад один метр шириною, а довжина при цьому, практично не обмежена.

широкоформатний плоттер

Широкоформатні плотери забезпечують якість друку з роздільною здатністю до 1440 dpi. Висока якість широкоформатного друку забезпечує збереження чіткого повноколірного зображення понад три роки. Для широкоформатного друку використовують різні технології нанесення зображення та різні типи чорнил. Одні чорнила забезпечують широкоформатне зображення стійке щодо шкідливого впливу складних погодніх умов та використовуються для рекламної продукції зовнішнього використання. А інші чорнила розраховані здебільшого для використання в середині приміщення. Для кращого захисту продукції, виготовленої за допомогою широкоформатного друку та продовження терміну її експлуатації інколи зображення ламінують захисною плівкою.

широкоформатний плоттер

Ми пропонуємо сольвентний друк шириною до 3,2 м. і екосольвентний друк шириною до 1,6 м. Якщо ж вам потрібен друк більшої ширини, тоді друк виконується декількома частинами і вони проварюються між собою. Таким чином можна отримати суцільне зображення без обмеження розміру.

Прайс-лист

Приклади застосування широкоформатного друку:

Наклейки Вивіски Банерні вивіски Оформлення вітрин Інформаційні стенди Мобільні стенди Брендування авто
 

Коментарі (1)
lakor # 7 червня 2014 в 15:50 0
Щоб залишити коментар реєстрація не потрібна

← Назад