Знайти на сайті: параметри пошуку

Машинна вишивка

машинна вишивка логотипу мамашина вишивка шеврону машинна вишивка малюнку

Вишивка - надійний метод нанесення зображень. Нитки не линяють при пранні, не вигоряють на сонці і не відклеюються. Можливості сучасного вишивального виробництва надзвичайно широкі, і спектр цих можливостей розширюється завдяки застосуванню сучасних матеріалів. Комп'ютерна вишивка виглядає найбільш презентабельно з усіх можливих видів нанесення. Цей процес дозволяє нанести зображення найкрасивішим і естетичним способом з усіх винайдених.

Технологія вишивки має незначні обмеження при відображенні дрібних елементів зображення і тонких ліній внаслідок об'єктивної товщини нитки.

Машинна вишивка  дозволяє наносити фірмову символіку на м'які ворсисті тканини навіть у тих випадках, коли інші технології неприйнятні.
Вишивати можна на різних видах текстильної продукції: футболках, футболках-поло, сорочках, куртках, одязі, вітровках, кепках, рушниках, пледах.

Порядок замовлення вишивки:

  • Запит на вишивку

Для попереднього прорахунку надішліть нам зображення на електронну пошту. Вкажіть розмір зображення, що необхідно вишити, кількість та тип виробів (вишивка на крої, вишивка на готовому виробі: сорочка, кепка, футболка, рушник, сумка, плед, тощо).

  • Прорахунок запиту

Згідно наданої Вами інформації ми прораховуємо орієнтовну вартість виробу та вартість розробки програми для вишивальної машини (вартість розробки складає від 150 до 300 грн).

  • Створення програми.

Для вишивки потрібно створювати програму для вишивальної машини. Дизайнер промальовує заданий макет в стібках, виставляє необхідні стібки для процесу вишивання - щільність ниток, кількість кольорів, і т.д . Така програма, оплачується окремо та за Вашим бажанням надсилається Вам для подальшого її використання.

  • Погодження зразка

Після розробки програми ми робимо пробний зразок для погодження та прораховуємо точну вартість та терміни вишивки.

  • Оплата вишивки та  виконання замовлення.

 


До Вашої уваги - інтернет-магазин, в якому можна замовити патріотичні та інші шеврони. У випадку, якщо Ви не знайшли серед каталогу, шеврону, потрібного саме Вам - надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com.

Кепки Реглани та фліси Футболки Пледи Рушники

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад