Знайти на сайті: параметри пошуку

Друк на стрічках

19 травня 2014 - lakor_vy

стрічки з логотипом

Чітко продумана рекламна компанія - запорука успіху. Фахівці, що працюють над формуванням позитивного іміджу підприємств, вже не раз переконувалися, що найбільш ефективний метод - це просування бренду шляхом нанесення логотипу та реквізитів фірми на спецодяг, канцтовари, сувеніри, посуд, поліграфічну продукцію і т.д. Цей доступний і дієвий спосіб дозволяє помітно розширити цільову аудиторію.

Серед продуктивних новинок у сфері брендування вигідно виділяється стрічка з логотипом. У цьому випадку вся інформація про продукцію компанії надходить до споживача в стислому вигляді, і при вдалій подачі вона незмінно викликає інтерес. Якщо ви хочете досягти синтезу інформаційних і естетичних функцій, то друк на стрічці написів реалізує ваш задум у повній мірі.

Сьогодні дану продукцію використовують скрізь: як шнурок(ленти) для мобільних телефонів і бейджів, матеріал для оформлення подарункових упаковок, декор презентаційних стендів тощо.

Ми пропонуємо наступні види продукції:

Стрічки атласні з повноколірним друком

Галерея робіт

Стрічки атласні для випускників та для номінацій

Галерея робіт

Стрічки атласні з термотрансферним друком

Галерея робіт

Сатинові стрічки з термотрансферним друком

Галерея робіт

Ленти для бейджів з логотипом (ланьярди)

Галерея робіт

Виготовлення вшивних бірок для одягу, м'яких іграшок тощо

Галерея робіт

Упаковочні ленти з логотипом

Галерея робіт

Виготовлення розмірних бірок та бірок зі складниками

Галерея робіт

Якщо у вас залишилися питання або хочете дізнатися про продукцію більш докладно, телефонуйте нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вам зробити оптимальний правильний вибір.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад