Знайти на сайті: параметри пошуку

Медалі

article150.jpg

Усім, хто в спортивному азарті бореться за золото, срібло або бронзу, наше підприємство може запропонувати великий вибір медалей різного діаметру. Медалі сьогодні може дозволити собі купити будь-яка людина, оскільки виробники випускають медалі, орієнтуючись на різні фінансові можливості споживачів.

Підібрати медалі можна за смаком і залежно від їх подальшого використання: є медалі спортивні тематичні, тобто вони орієнтуються на певний вид спорту, а також медалі, що не мають відношення до спорту. Найпоширеніше кріплення для медалі - це стрічки. Щоб медалі несли в собі необхідну інформацію, пропонуємо виготовлення металевих жетончиків (за технологією Гравертон). Ця технологія дозволяє нанести на метал зображення і тексти будь-якої колірної гамми.

Мінімальний тираж: 20 шт.

Каталог медалей з цінами можна переглянути у інтернет-магазині "Лакор" у розділі "Медалі".

 

виготовленння бронзової медалі з баскетболу виготовленння срібної медалі з боксу виготовлення золотої медалі з футболу виготовлення золотої медалі
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення спортивних медалей

Для замовлення продукціїі надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул медалі, колір (золото, срібло, бронза), тираж, ширину ленти, а також приєднайте Ваш логотип (за необхідності друку жетона). (Приклад оформлення запиту)

Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Кубки
Дипломи та подяки Стенд-фігури Статуетки

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад