Знайти на сайті: параметри пошуку

Нагороди

Корпоративні нагороди, нагороди з логотипом - це важлива частина корпоративної культури. Як атрибути визнання, нагороди використовуються для вирішення завдань мотивації співробітників, зміцнення партнерських відносин, зміцнення іміджу компанії, розвитку корпоративної культури .

В якості призів і нагород ці вироби символізують успіх і перемогу, відображають різні досягнення, статуси, а також служать для вираження подяки. Моменти вручення таких виробів як нагород чи атрибутів визнання нерозривно пов'язані з певними подіями. До таких подій належать: ювілеї співробітників і компанії, корпоративні заходи та конкурси, національні та професійні свята. Нагороди з логотипом зазвичай займають чільне місце в офісі, на робочому місці і навіть вдома.

Приватне підприємство “Лакор” пропонує нагородну продукцію з нанесеним логотипом, а саме: кубки різних цінових категорій : кубки економ-класу, кубки стандарт та престижні кубки VIP категорії; статуетки на спортивну тематику, стенд-фігури та медалі зі стрічками.

Також пропонуємо виготовлення дипломів, грамот та подяк на металі, що продемонструють Ваше ставлення до VIP-клієнтів, та працівників компанії.

Для керівників організацій чи бізнес партнерів пропонуємо стильні настільні сувеніри, що прикрасять будь-який кабінет або офіс, додадуть завершений і респектабельний вигляд робочому столу, підкресливши індивідуальність, точність та пунктуальність свого володаря. Метод персоналізації на нагородну продукцію насамперед виготовлення шильда (металевої таблички), що кріпиться безпосередньо до нагороди.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

← Назад