Знайти на сайті: параметри пошуку

Сувеніри

 

 


сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція з нанесенням логотипу – це імідж Вашої організації і відмінна реклама продукції або послуг, що пропонує компанія.

Сувенірна продукція - це багатофункціональний і унікальний за своїми особливостями інструмент маркетингу та реклами. Такому виду продукції просто немає рівних у випадках, коли потрібно привернути увагу величезної аудиторії до організації чи компанії, що рекламується, м'яко та ненав'язливо впливати на споживача, і водночас досягти економічного і максимально ефективного результату.
«Реклама майбутнього» - так професійні рекламщики характеризують метод впливу на споживача, який полягає в брендуванні сувенірної продукції та адресної рекламі з метою просування послуг і товарів, що надаються компанією.

Пропонуємо сувенірну продукцію різних цінових категорій, починаючи від промосувенірів, завершуючи бізнес-сувенірами та VIP-подарунками.

Ми допоможемо Вам обрати спосіб нанесення необхідного зображення: фото, оригінального тексту, логотипу компанії тощо. Підприємство "Лакор" володіє власною виробничою базою з наступними методами персоналізації сувенірної продукції:

← Назад