Знайти на сайті: параметри пошуку
3 червня 2014 -

Еко-сольвентний друк - це друк, виготовлений за допомогою широкоформатних плотерів з роздільною здатністю (1440х1440 dpi). Еко-сольвентний друк розрахований для отримання зображення фотографічної якості. Крім кращої роздільної здатності еко-сольвентного друку, іншою його перевагою є відсутність запаху фарбників. Тому еко-сольвентний друк в основному використовується в середині приміщення - для дизайну, декоративного оформлення та інтер’єрної реклами внутрішніх приміщень. В умовах захищеного середовища вік експлуатації продукції, виготовленої за допомогою еко-сольвентного друку більше 3 років. Однак недоліком еко-сольвентного друку є те, що він недостатньо стійкий до механічних пошкоджень друкованого зображення.

   При потребі, для захисту зображення від пошкодження використовують ламінування виробу захисною плівкою. Також ламінація продукції, виготовленої з використання еко-сольвентного друку необхідна при її використанні ззовні приміщення. Для ламінації використовують спеціальні самоклеючі прозорі плівки. Такі плівки бувають глянцеві та матові, а також мають різну товщину.

   Еко-сольвентний друк має широкий спектр свого застосування, як у рекламі так і у художній сфері діяльності. Чудовово підходить для друку зображень з високою чіткістю зображення. Еко-сольвентний друк використовується як для друку малогабаритної продукції, так і для декоративних цілей. Його також використовують для друку наклейок із контуром будь якої складності, репродукції картин, фото шпалер і загалом усього того, що візуально необхідно сприймати з близької відстані.

   

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад