Знайти на сайті: параметри пошуку

Статті

Під час виготовлення односторонніх прапорів зображення наноситься лише на лицевий бік тканини. Зворотня сторона —це дзеркальне відображення лицевої сторони прапора. Воно має менш насичені (блідніші) кольори. І чим цупкіша тканина прапора — тим блідіший її зворотній бік, і навпаки. Зверніть увагу на фото прапора, розміщеного нижче. Під час виготовлення прапора надзвичайно важливо правильно підібрати необхідний режим друку відносно товщини вибраної тканини. Якщо правильно підібрати вищезгадане співвідношення, то це дозволяє виготовити односторонній прапор, який за своїм зовнішнім виглядом мало в чому поступатиметься двосторонньому прапору...

Детальніше | 1 коментар | 1752 перегляди
   Щодня, проїжджаючи містом, ми бачимо державні прапори, прапори різноманітних фірм та організацій. Ззовні, особливо здалеку, всі прапори виглядають майже однаково. Пересічній людині важко побачити суттєві відмінності у методах виготовлення прапорів. Однак, є суттєва різниця у матеріалах, з яких пошиті ці прапори та у існуючих технологіях друку та виготовлення цих прапорів.

    На цій сторінці ми хочемо подати інформацію про варіанти виготовлення прапорів, вкажемо на їхню різницю та опишемо три методи, якими виготовляються прапори на нашому підприємстві. Також вкажемо вартість прапорів та посилання на іншу корисну для Вас інформацію про прапор....
Детальніше | 1 коментар | 1213 переглядів
Походження сучасного прапора бере витоки з далеких доісторичних часів. Колись в давнину, люди проживали досить малими групами, часто переміщуючись з місця на місце у пошуку здобичі. А для полювання на великих тварин об'єднувались у більші когорти. З часом, оцінивши переваги від об'єднаного полювання та відчувши інші вигоди від спільного проживання, вони почали об'єднуватись у більші групи. А для справедливого розв'язання суперечок, що часто виникали між ними, з поміж себе вибирали ватажка. Такий лідер також повинен був розумно управляти всією групою.
 
 Спочатку прототип першого прапора відігравав роль «символа влади»...
Детальніше | 0 коментарів | 1043 перегляди
Швейцарці вирішили відзначити своє національне свято - День заснування Конфедерації - нетрадиційним способом. У східній частині швейцарських Альп, на одній з вершин - піку Сантіс,  на висоті 2502 метри швейцарські альпіність розгорнули найбільший підвісний прапор у світі.
 На відміну від Державних прапорів більшості країн, прапор Швейцарії має форму квадрата. Довжина розгорнутого в горах прапора 120х120 метрів, а площа полотнища склала майже 14,5 тисяч квадратних метрів. ....
Детальніше | 1 коментар | 986 переглядів
У Баку урочисто підняли прапор, який претендує на звання найбільшого в світі. У всякому разі, досі ніде не було флагштока заввишки 162 метри. Цей флагшток вищий від піраміди Хеоса або колеса огляду "Лондонське око". Площа прапора 2,5 тисячі квадратних метрів. До флагштоку він був доставлений почесною вартою з декількох десятків солдат. Конструкція, на якій піднято прапор, важить 300 тонн...
 
Детальніше | 1 коментар | 857 переглядів

 Для прапорів, що розміщуються на фасаді будинку  використовують фасадні  кріплення. Конструктивне виконання такого кріплення буває різним - від найпростішого конструктиву (металева трубка приварена під кутом до основи)  до кованих конструкцій. Основу кріплення прикручують до фасаду будинку. В металеву трубку,  що розміщена під кутом до фасаду вставляється тримач прапора. Як правило, таке кріплення утримує прапор під кутом приблизно 45 градусів до фасаду....

Детальніше | 1 коментар | 804 перегляди

БАНЕР. Матеріали для широкоформатного друку.

   В сфері широкоформатного друку використовуються різноманітні матеріали на які наноситься повноколірне зображення. Ці матеріали мають різні фізичні властивості. Використовуючи переваги того чи іншого матеріалу за допомогою друку на широкоформатних плотерах можна виготовляти різноманітний спектр рекламної продукції.

 

Банер. Виготовлення банерів у Львові |Львів|.

   Вінілова тканина, яку часто називають  просто банер — найпоширеніший матеріал, який використовують для широкоформатного друку. Банер має унікальні властивості та, порівняно, низьку вартість. Банерна тканина легко зварюється або склеюється. Це дозволяє виготовляти речі, що займають велику площу. А за допомогою широкоформатних плотерів на банер наноситься стійке повноколірне зображення. Фізичні властивості банерних тканин дозволяють виготовляти рекламну продукцію, розраховану на довготривалу експлуатацію в складних погодних умовах.

Детальніше | 0 коментарів | 2559 переглядів

БАНЕР. Матеріали для широкоформатного друку.

 

   В сфері широкоформатного друку використовуються різноманітні матеріали на які наноситься повноколірне зображення. Ці матеріали мають різні фізичні властивості. Використовуючи переваги того чи іншого матеріалу за допомогою друку на широкоформатних плотерах можна виготовляти різноманітний спектр рекламної продукції.

 

Банер. Виготовлення банерів у Львові |Львів|.

 

   Вінілова тканина, яку часто називають  просто банер — найпоширеніший матеріал, який використовують для широкоформатного друку. Банер має унікальні властивості та, порівняно, низьку вартість. Банерна тканина легко зварюється або склеюється. Це дозволяє виготовляти речі, що займають велику площу. А за допомогою широкоформатних плотерів на банер наноситься стійке повноколірне зображення. Фізичні властивості банерних тканин дозволяють виготовляти рекламну продукцію, розраховану на довготривалу експлуатацію в складних погодних умовах.

Детальніше | 0 коментарів | 1384 перегляди

ПАПІР. Матеріали для широкоформатного друку.

 

   Для широкоформатного друку також використовується папір. В залежності від вимог (використання всередині чи ззовні приміщення, внутрішня чи зовнішня підсвітка, стійкість до УФ-променів тощо) використовують різні типи паперу, які різняться своїми фізичними характеристиками. Тому папір для широкоформатного друку також представлений в значному асортименті.

 

Широкоформатний друк на папері у Львові |Львів|

 

  Папір використовують в лайтбоксах, де всередині вмонтовано джерело світла. Вимога до такого паперу — пропускати крізь себе та рівномірно розсіювати світло, а також давати стійке насичене зображення.

 

  Також папір використовують для друку зображення, що використовується в рекламі на щитах. Основна вимога до такого паперу — це стійкість зображення та паперу до складних кліматичних умов.

Детальніше | 0 коментарів | 701 перегляд
Детальніше | 0 коментарів | 1213 переглядів

     Догляд за прапорами і виробами з синтетичних тканин не викликає жодних труднощів. На нашому підприємстві прапори виготовляються з використанням сучасних матеріалів та технологій. Тому такі прапори сміливо можна прати. Фарби після прання прапора залишаються яскравими та насиченими.

Можливе ручне прання прапора, а також автоматичне з використанням пральних машин. Автоматичне прання прапорів проводиться при температурі 60 градусів С і більше, з додаванням невеликої кількості прального порошку. При сильному забрудненні прапора його можна виварювати та вибілювати. Також прапори можна прасувати звичайною праскою на будь який бік
Чому деякі прапори неможливо відіпрати?....
Детальніше | 1 коментар | 845 переглядів

Деколь - найпоширеніший спосіб декорації різних поверхонь.

Що ж собою представляє деколь ?


Деколь, якщо говорити просто, це віддрукований за допомогою шовкографії перевідний малюнок. Для виготовлення деколі використовується спеціальний "гумований" папір, що має желатинове покриття, і спеціальні термічні фарби. При виробництві деколі використовуються лише безпечні якісні скляні і керамічні фарби.
Підбір кольору для друку здійснюється за стандартними колірним шкалами. Однак 100% відтворення кольорів при нанесенні зображення методом деколювання практично неможливо, оскільки температура обробки змінює колірні властивості фарб.

 

Процес декоювання складається з 3 етапів:

Детальніше | 0 коментарів | 764 перегляди

 Питання: Ми компанія з регіону. Чи працюєте ви з компаніями з інших регіонів.

Відповідь: Так , ми працюємо з компаніями по всій Україні. Ви можете замовити нашу продукцію не приїжджаючи до нас в офіс

Питання: Якщо ми знаходимося в іншому місті, як ми можемо отримати продукцію яку ми у вас замовляємо ?
Відповідь: Для того що б отримати продукцію в іншому місті , Вам необхідно узгодити доставку Вашого замовлення з нашим менеджером і замовити транспортну компанію (Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел) для доставки Вашого замовлення у Ваше місто.

Питання: Чи можу я оплатити замовлення як приватна особа готівкою?
Відповідь: Ви можете оплатити Ваше замовлення готівкою в будь-якому банку використовуючи квитанцію.

Питання: Чи можу я придбати продукцію без нанесення ?

Відповідь: Ні. Всю продукцію ми реалізуємо лише з нанесенням на ній логотипів чи емблем Вашої компанії.

Питання : Нам необхідно нанести свій логотип на наш виріб, яку технологію нанесення нам вибрати?
Відповідь: Для різних поверхонь і матеріалів використовуються різні технології. Вибрати яку технологію найкраще використовувати у Вашому випадку допоможуть наші менеджери.

Детальніше | 0 коментарів | 698 переглядів

В попередній статті ми розглянули, що деколювання - це технологія нанесення стійких до зносу і стирання малюнків, логотипів та інших зображень на керамічні, скляні, фарфорові та інші тверді поверхні.


Які ж існують види декалькоманії?

 

Зсувна деколь отримала свою назву через те, що при роботі з нею малюнок, що знаходиться на аркуші паперу або плівки, занурюють у воду, а потім зрушують на виріб, що декорується. Таку деколь ще називають «мокрою» .

Зсувні деколь буває двох видів - холодна і гаряча. Головна відмінність між ними полягає в способі закріплення малюнка на поверхні. Гарячу деколь закріплюють методом високотемпературного випалу. При цьому способі фарби впікаются в поверхню виробу і стають з ним єдиним цілим.Даний спосіб використовується для матеріалів, які здатні перенести температури понад 500 градусів. А для всіх інших використовують метод «холодної деколі». При цьому методі малюнок закріплюється на поверхні виробу з допомогу нанесення поверх зображення шару лаку, який зберігає фарби від механічного впливу. Зрозуміло, даний спосіб вимагає більш дбайливого ставлення до виробу в порівнянні з «гарячою» деколлю .

Детальніше | 4 коментаря | 893 перегляди

Прапори бувають різного варіанту пошиття. Варіант обирають від функціональноого призначення та способу кріплення прапора.....                                        

Детальніше | 1 коментар | 4506 переглядів

Одна з найпоширеніших помилок, яку часто допускають — це встановлення маленького прапора на високій щоглі...

Детальніше | 1 коментар | 1232 перегляди

На сьогоднішній день комп'ютерна вишивка на готових виробах стає все більш затребуваною серед інших варіантів нанесення зображення на тканину. Це пояснюється високою якістю виконання, відмінними експлуатаційними властивостями і можливістю реалізації задуму замовника. Вишивка може бути нанесена на навіть саму примхливу тканину. Це може бути велюр, шовк, трикотаж, плащова тканина, шкіра та інші складні тканини. А виріб, прикрашений вишивкою, підкреслить індивідуальність і особливий стиль свого власника.

Детальніше | 0 коментарів | 2376 переглядів

Чим раніше Ви задумаєтеся про те, що для залучення уваги клієнтів Вашої компанії необхідна вишивка логотипів на футболках, бейсболках і інших предметах корпоративного одягу, тим швидше ваші товари або послуги стануть більш впізнаваними і затребуваними. Сучасна комп'ютерна вишивка логотипів - це ваша можливість заявити про себе, популяризувати свій бренд, зробити його по-справжньому актуальним і незабутнім.

Детальніше | 0 коментарів | 638 переглядів

Приватне підприємство «Лакор» пропонує своїм клієнтам нанесення зображень на задню або фронтальну частину кепки. За допомогою сучасного обладнання наші фахівці зроблять малюнок помітним та яскравим, непідвладним часу і сонячним променям, якісним і ексклюзивним

Детальніше | 0 коментарів | 1042 перегляди

Футболка - універсальний предмет одягу, який неодмінно знайде гідне місце в гардеробі і студента, і ділової людини, і домогосподарки, і професійного спортсмена. Комусь сподобаються практичні футболки-поло з вишивкою, а комусь - витончені моделі з незвичайними малюнками.

Детальніше | 0 коментарів | 1529 переглядів
Сторінки: 1 2 Наступна Остання

← Назад