Комп’ютерна вишивка на кроях – ідеальний спосіб нанесення візерунків, написів і зображень на тканину.

Такий вид вишивки підходить для нанесення логотипів та корпоративної символіки на уніформу, а також при декоруванні одягу чи аксесуарів безпосередньо під час їхнього виготовлення. Також вона підійде для декорування рушників, постільної білизни, скатертин та ін. Така вишивка завжди виглядає виразно і презентабельно!

Скатертини, рушники, постільна білизна, розкрій одягу чи текстильні аксесуари – ідеальна основа для декорування вишивкою!

Вишивка на крої – це сучасний, економний та швидкий метод нанесення зображення на тканину. Довіртеся нам і ми допоможемо втілити Ваш задум в життя!

Порахувати вартість Дізнатись детальніше Наші роботи

* Розрахунок вартості виробу з вишивкою можливий тільки після затвердження макету. Ціна є базовою та не враховує Ваших персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ!

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

[]
1 Step 1
Previous
Next

ДЕТАЛЬНІШЕ ВИШИВКА НА КРОЯХ

Комп’ютерна вишивка на кроях характеризується високим рівнем автоматизації, якістю роботи, швидкістю виконання.

Дана технологія вишивки, на відміну від вишивки на готових виробах, дає можливість наносити зображення на великі площах. Також крій, на відміну від уже зшитого матеріалу, не має обмежень в місці нанесення візерунку. Тканина крою може бути як  легкою – шовк, сатин, тонкий трикотаж, так і цупкою – кашемір, джинс, тканини для спецодягу, тощо.

Ми використовуємо високоякісні нитки для наших вишивок, тому зображення не вигорає з часом, не зношується та не блідніє від прання.

 

20 років бездоганної роботи

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі