Компанія ЛАКОР пропонує виготовлення вшивних етикеток (бірок) для Вашої продукції! Етикетки для одягу, аксесуарів, іграшок та будь-чого іншого. Стійкі до зношування чи прання.

Етикетки – це важливий елемент для ідентифікації та уніфікації брендової продукції. Зробіть свій продукт більш презентабельним! Також бірка може слугувати носієм важливої інформації, навіть рекламного характеру.

Ми виготовляємо текстильні бірки під індивідуальне замовлення, враховуючи Ваші потреби та побажання. Ми радо втілимо у життя Ваш дизайн або розробимо його для Вас самі!

Порахувати вартість Дізнатись детальніше Наші роботи

ВАРТІСТЬ СТРІЧКА ПІД БІРКИ ДРУК

Спосіб нанесення зображення Ціна (грн.) Деталі
Сублімаційний друк 35,00 / за 1 м.п. (max. ширина стрічки 8 см)

* Вказані ціни є базовими та не враховують Ваших персональних знижок та знижки на тираж. Розробка дизайну оцінюється окремо.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО ОСОБЛИВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ!

Замовити індивідуальний прорахунок вартості

Заповніть форму нижче, ми зателефонуємо Вам для обговорення деталей та назвемо чітку вартість

[]
1 Step 1
Previous
Next

ДЕТАЛЬНІШЕ БІРКИ ТЕКСТИЛЬНІ

Перенесення зображення на стрічку виконується термо-сублімаційним способом друку. Базовий колір стрічки – білий. Ширина – до 8 см. Зображення повноколірне, стійке до зношування та прання. При виготовленні текстильних бірок, стрічку розрізають та прошивають, тож Ви отримаєте етикетку готову до розміщення на Вашій продукції.

 

20 років бездоганної роботи

«Лакор», за більш ніж 20 років роботи, зарекомендував себе провідною компанією галузі